Уолкер Америко Фрона: біографія

Уолкер Америко Фрона біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, півзахисник клубу «Санту-Андре»

бразильський футболіст, півзахисник клубу «Санту-Андре»

Спортивну кар'єру Уолкер починав у футбольному клубі «Гуарані» з міста Кампінас, штат Сан-Паулу. У 1999 році Уолкер виявився в амстердамському «Аяксі». У складі молодіжної команди цього клубу бразильський півзахисник брав участь у розіграші Кубку Нідерландів сезону 2001/2002, в якому також виступав і основний склад «Аякса». У матчі 1 / 8 фіналу проти «Твенте», який відбувся 12 грудня 2001 року, Уолкер на 97-й хвилині матчу забив з пенальті золотий гол, який допоміг його команді виграти з рахунком 2:1 і вийти в 1 / 4 фіналу. З молодіжним складом Уолкер зміг дійти до півфіналу кубка, але в ньому команда поступилася «Утрехт» у серії пенальті з рахунком 6:7. Основний склад «Аякса» зміг дійти до фіналу кубка і виграти у «Утрехта» з рахунком 2:3, завдяки золотому голу Златана Ібрагімовича на 93-й хвилині матчу.

У 2002 році Уолкер був відданий в оренду на один сезон в бельгійський клуб «Жерміналь Беєрсхот». На професійному рівні бразилець дебютував 15 вересня 2002 року в матчі чемпіонату Бельгії проти клубу «Ла-Лувьер», вийшовши на заміну на 42-й хвилині замість Антоні Обода, матч завершився внічию 1:1. У дебютному сезоні за клуб провів 23 матчі в чемпіонаті і відзначився одним забитим голом. Після закінчення оренди Уолкер повернувся в розташування молодіжного складу «Аякса», а через сезон, в 2004 році перейшов в «Атлетіко Мінейро», де за два роки провів у чемпіонаті Бразилії 45 матчів і забив 1 м'яч. Потім виступав за бразильський «Жувентуде», «НАУТІКА Ресіфі» і «Ітумбіара». З травня 2008 року Уолкер знову виступав за «Жувентуде».

У сивині січня 2010 Уолкер перейшов до клубу «Ріу-Клару», який виступає в Лізі Пауліста. За команду Уолкер дебютував 21 січня в матчі проти клубу «Пауліста», що завершився поразкою «Ріу-Клару» з рахунком 2:1. За сім місяців в команді він провів у чемпіонаті 16 матчів. У липні 2010 року Уолкер став гравцем клубу «Санту-Андре» з однойменного міста.

У 1999 році Уолкер виступав за юнацьку збірну Бразилії на Чемпіонаті світу, який відбувся в Нової Зеландії. На турнірі Уолкер зіграв у всіх матчах, а також став чемпіоном.