Денні Ландзат: биография

Велику частину сезону 2008/2009 пропустив через травму. 12 квітня 2009 забив красивий гол зі штрафного у ворота «Хераклеса», матч завершився перемогою «Фейєноорда» з рахунком 5:1.

30 серпня 2010, Ландзат уклав однорічний контракт з клубом «Твенте».

У національній збірній Нідерландів Ландзат дебютував 2 червня 2001 року в матчі проти збірної Естонії, Денні вийшов на заміну на 60-ій хвилині матчу, який завершився перемогою нідерландців з рахунком 4 : 2. Свій перший гол за збірну Денні забив 3 вересня 2004 року в матчі проти збірної Ліхтенштейну, який завершився перемогою Нідерландів з рахунком 3:0.

У 2006 році Ландзат у складі збірної Нідерландів відправився на Чемпіонат світу до Німеччини. У першому матчі на турнірі Нідерланди зустрілися зі збірною Сербії і Чорногорії, Ландзат почав цей матч на лавки запасних, однак на 60-ій хвилині вийшов на заміну замість Марка ван Боммеля, до цього часу його збірна перемагала з рахунком 1:0, це був і підсумковий рахунок у матчі.

У двох матчах, що залишилися в групі, проти збірної Кот-д'Івуара і Аргентини, Ландзат також виходив на заміну в другому таймі. Вийшовши в 1 / 8 фіналу збірної Нідерландів мав зустрітися зі збірною Португалією, Денні і в цьому матчі перебував у запасі і так і не з'явився в матчі, який завершився перемогою португальців з рахунком 1:0, єдиний м'яч в матчі забив Маніше на 23 хвилині.

16 травня 2008 Ландзат увійшов у розширений список кандидатів у збірну на поїздку на Чемпіонат Європи 2008, але в підсумковий список Денні не потрапив і після того як Ландзат це дізнався, він і Сандер Боськера, який також не був включений до основного списку, покинули розташування збірної Нідерландів.