Альберт Луці Мартос: биография

14 вересня 2006, Альберт дебютував за «Ньюкасл» у матчі кубка УЄФА сезону 2006/2007. Суперником «Ньюкасла» у матчі першого раунду кубка УЄФА стала естонська «Левадія», Гленн Редер не став виставляти Альберта в основний склад, так до цього Луці мав незначну травму. Вже на десятій хвилині «Ньюкасл» в гостях відкрив рахунок, Дем'єн Дафф навісив зі штрафного, а французький півзахисник Антуан Сібьерскі точним ударом головою відкрив рахунок у матчі. Під кінець другого тайму, Луці вийшов на заміну, замінивши на 80-ій хвилині автора єдиного м'яча в матчі Антуана Сібьерскі, в результаті матч завершився з рахунком 0:1 на користь «Ньюкасла». У відповідному матчі, який відбувся 28 вересня, Луці знову почав матч на лавці запасних, навіть у чемпіонаті Англії Альберт не грав майже один місяці. Лише на 70-ій хвилині матчу Луці вийшов на заміну замість Обафемі Мартінса, автора двох голів у ворота «Левадії», в результаті «Ньюкасл» здобув перемогу з рахунком 2:1 і вийшов в груповий етап кубка УЄФА.

«Ньюкасл» після жеребкування групового раунду кубка УЄФА потрапив до групи H, до цієї групи також потрапила іспанська «Сельта», турецький «Фенербахче», італійський «Палермо» і німецький «Айнтрахт». У першому матчі, який відбувся 19 жовтня, «Ньюкасл» вдома зустрівся з «Фенербахче», але Луці навіть не увійшов до числа запасних на матч, але і без нього команда змогла здобути перемогу з рахунком 1:0. У другому матчі групового етапу, який відбувся 2 листопада, Альберт вийшов з перших хвилин у матчі проти італійського "Палермо", це стало можливо через те, що низка гравців клубу були травмовані, серед них виявився Майкл Оуен, Обафемі Мартінс, Шола Амеобі і Дем'єн Дафф. Луці зміг скористатися шансом, який йому дав Гленн Редер, на кінець першого тайму, на 37-й хвилині півзахисник Джеймс Мілнер пройшов по лівому флангу і навісив у центр штрафного, де залишений без нагляду Альберт Луці зміг точно пробити головою. У середині другого тайму Альберт був замінений, а його команда в підсумку в гостях здобула перемогу з рахунком 0:1. У третьому матчі кубка, проти іспанської «Сельти», що відбувся 23 листопада, Альберт знову з'явився на полі в якості гравця основного складу, вже на першій хвилині Луці міг відкрити рахунок, але його удар низом пройшов поряд зі штангою. «Сельта» перехопила перевагу в матчі і відкрила рахунок на 9-ій хвилині, але ще в першому таймі Сібьерскі зрівняв рахунок. В кінці другого тайму команда Альберта, зусиллям Стівена Тейлора, змогла забити переможний гол.

В кінці листопада 2006 року відразу кілька клубів Іспанії були зацікавлені в покупці Луці, одним з таких претендентів був «Вільярреал», але в підсумку клуб відмовився від цієї затії. 29 листопада, Альберт, по дорозі до міжнародного аеропорту Ньюкасла потрапив в аварію і пропустив посадку на літак, який мав вирушить до Німеччини, в результаті його команда вилетіла на матч куба УЄФА проти «Айнтрахта» без нього, але сам Луці під час аварії не постраждав і пізніше сів на інший рейс. Для «Ньюкасла», матч проти «Айнтрахта» був останнім у рамках групового етапу кубка УЄФА. Альберт все ж таки був включений до складу з перших хвилин, але на початку другого тайму, Луці був замінений на Обафемі Мартінса, у результаті команди зіграли внічию 0:0, а «Ньюкасл», зайнявши перше місце в групі вийшов в 1 / 16 фіналу. У наступному етапі підопічним Гленна Редера належало зустрінеться з бельгійським клубом «Зюлте-Варегем», але матчі 1 / 16 фіналу повинні були пройти в середині і наприкінці лютого 2007 року. 13 грудня 2006 в гостьовому матчі чемпіонату Англії проти лондонського «Челсі», Луці проводив свій лише п'ятий матч у чемпіонаті, але і на цей раз Альберт з'явився в матчі лише в кінці гри, вийшовши на заміну. Вже тоді багато хто фахівці стверджували, що «Ньюкасл», який міг купити Майкла Оуена, зробив величезну помилку, купивши Альберта Луці за досить великі гроші. У лютому 2007 року Альберт зіграв за «Ньюкасл» в обох зустрічах 1 / 16 фіналу кубка УЄФА проти «Зюлте-Варегема», в яких «Ньюкасл» переміг із загальним рахунком 1:4. У матчах 1 / 8 фіналу проти нідерландського АЗ, Альберт участі не брав, тому що був лише запасним гравцем.