Марсело Антоніо Гуедес Фільо: біографія

Марсело Антоніо Гуедес Фільо біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, захисник клубу ПСВ

бразильський футболіст, захисник клубу ПСВ

Марсело є вихованцем клубу «Сантос». У 2004 році разом з командою «Сантос» до 17 років виграв Лігу Пауліста. У бразильській серії A дебютував 20 травня 2007 року в домашньому матчі проти «Америки Натал» (2:3), вже на 2-й хвилині Марсело забив гол, після пасу Родріго Табата у ворота Рене. За підсумками сезону 2007 «Сантос» став срібним призером чемпіонату Бразилії, поступившись лише «Сан-Паулу». У 2007 брав участь у розіграші Кубка Лібертадорес, тоді «Сантос» дійшов до півфіналу де програв «Греміо» (3:3, за рахунок гола на виїзді). Марсело на турнірі провів 7-м матчів і отримав дві жовті картки. У 2007 році разом з командою Марсело став переможцем Ліги Пауліста.

У 2008 році Марсело зіграв у 4-х іграх Кубка Лібертадорес, а «Сантос» дійшов до чвертьфіналу де програв мексиканської «Америці». Всього за «Сантос» в чемпіонаті Бразилії провів 41 матч і забив 2 голи. У 2008 році Марсело міг перейти в донецький «Шахтар», в пресі навіть говорилося про те що «Шахтар» пропонував за нього 3 000 000 євро.

1 вересня 2008 Марсело в якості вільного агента перейшов в краківську « Віслу », підписавши п'ятирічний контракт. У команді Марсело став основним гравцем, тому що влітку команду покинули захисники - Даріуш Дудка та Адам Кокошка. У команді дебютував 24 вересня 2008 у виїзному матчі 1 / 16 фіналу Кубка Польщі проти гданської «Лехії II» (0:3). У чемпіонаті Польщі дебютував 27 вересня 2008 в домашньому матчі проти «Арки» з Гдині (4:0). 2 жовтня 2008 дебютував у єврокубках у матчі кваліфікації Кубка УЄФА проти англійського «Тоттенхем Хотспур» (1:1), Марсело вийшов на 82-й хвилині замість Рафала Богуского. «Вісла» за підсумками двох зустрічей програла «Тоттенхему» (3:2) і вилетіла з Кубка УЄФА. У сезоні 2008/2009 «Вісла» виграла чемпіонат Польщі, а Марсело зіграв 21 матч і забив 3 голи.

У липні 2009 року «Вісла» брала участь у кваліфікації Ліги Чемпіонів, у 2-му раунді клуб грав проти естонська «Левадія» з Таллінна. За підсумками двох зустрічей «Вісла» програла (2:1), Марсело зіграв у обох іграх. У чемпіонаті Польщі 2009/2010 «Вісла» посіла 2-е місце поступившись тільки познанському «Леху», Марсело зіграв 28 матчів і забив 7 голів.

У липні 2010 року Мрасело перейшов в голландський клуб ПСВ, підписавши трирічний контракт. Сума трансферу склала приблизно 3800 тисяч ?.

У молодіжній збірній Бразилії до 21 років у 2007 році зіграв 4 матчі.