Віктор Уго Морейра Тейшейра: біографія

Віктор Уго Морейра Тейшейра біографія, фото, розповіді - андорранскій футболіст, півзахисник клубу «Сан-Хуліа»

андорранскій футболіст, півзахисник клубу «Сан-Хуліа»

Виступав за клуб «Ранжерс» з міста Андорра-ла-Велья. 13 липня 2006 дебютував у єврокубках у виїзному матчі кваліфікації Кубка УЄФА проти боснійського «Сараєво» (3:0), Морейра почав матч в основі, але на 58 хвилині був замінений на Ектора Кордобу. У наступному домашньому матчі «Ранжерс» також програв, з рахунком (0:2). У липні 2007 року зіграв у двох програшних матчів кваліфікації Ліги чемпіонів проти молдавського «Шерифа» (5:0 за сумою двох матчів).

Влітку 2009 року перейшов до клубу «Сан-Хуліа». У липні 2009 року провів 3 матчі в кваліфікації Ліги чемпіонів. У відповідному матчі проти команди «Тре Фіорі» (1:1 основний час і 6:5 по пенальті), Морейра забив перший гол у поєдинку на 39 хвилині у ворота Массіміліано Мікелетті. У наступному раунді «Сан-Хуліа» поступилася болгарському "Левскі" (9:0 за сумою двох матчів).

26 березня 2008 дебютував в національній збірній Андорри в товариському матчі проти Латвії (0:3), Морейра вийшов на 70 хвилині замість Маноло Хіменеса. У рамках відбіркового турніру на чемпіонат світу 2010 у ПАР Сомоса зіграв 3 матчі.