Кікі Мусампа: биография

У лютому 2008 року Мусампа відправився в Канаду для проходження перегляду в клубі американської ліги «Торонто», але в підсумку Кікі в березні 2008 року підписав контракт з південнокорейським клубом «Сеул». За «Сеул» Кікі зіграв три матчі в К-Лізі і чотири в кубку Ліги, а потім, в червні 2008 року, за обопільною згодою Мусампа і клуб «Сеул» розірвали контракт.

У жовтні 2008 року з'являлася інформація, що Мусампа стане гравцем англійського клубу «Рекса». 14 березня 2009 Мусампа підписав контракт з клубом «Віллем II» з міста Тілбург. Через сім днів, 14 березня, Мусампа дебютував за «Віллем II» в гостьовому матчі проти клубу НЕК, Кікі вийшов на заміну на 90-ій хвилині замість Ібрахіма Каргбо, матч завершився внічию 0:0. 12 квітня 2009 Мусампа взяв участь у матчі проти «Аякса», свого першого клубу в кар'єрі. Кікі відіграв весь матч, а його команда зазнала однієї з найбільших поразок у сезоні, футболісти «Аякса» забили сім м'ячів у ворота голкіпера Майкель Артс. Всього в сезоні 2008/2009 Мусампа зіграв шість матчів у чемпіонаті.

Кар'єра в збірній

У 1995 році Кікі Мусампа у складі молодіжної збірної Нідерландів (до 20 років) брав участь на молодіжному Чемпіонаті світу 1995. На турнірі Кікі зіграв три матчі, а його команда посівши третє місце в групі не змогла вийти чвертьфінал. З 1997 року Мусампа виступав за молодіжної збірної Нідерландів (до 21 року) і в 2000 році був учасником Чемпіонату Європи 2000. Усього за молодіжну збірну Мусампа зіграв 25 матчів.