Ігор Олександрович Пахоменко: біографія

Ігор Олександрович Пахоменко біографія, фото, розповіді - російський гімнаст
-

російський гімнаст

Срібний призер чемпіонату Європи 2008 в командній першості серед юніорів; чемпіон, срібний та 2 - кратний бронзовий призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю; 2 - кратний срібний призер чемпіонату Росії, 2 - кратний срібний і бронзовий призер Кубка Росії 2010.

Спортивна кар'єра

Ігор почав тренуватися в Новосибірську у заслуженого тренера Росії Дмитра Чуносова, потім разом з тренером переїхали в Ленінськ-Кузнецький і представляє Кемеровську область.

2008

У 2008 році у складі юніорської збірної Росії став срібним призером першості Європи зі спортивної гімнастики в Швейцарії. Російська команда у складі Еміна Гарібова, Давида Білявського, Ігоря Пахоменко, Кирила Ігнатенкова та Матвія Петрова стала другою, набравши 263,300 бала. Росіяни отримали кращу суму балів за перекладину (43,050), другу - за коня (43,700) і бруси (43,800), третю - за кільця (43,100) і опорний стрибок (46,800). Менш вдало вийшли вільні вправи, де був отриманий четвертий результат - 42,850.

В американському Сан-Хосе в рамках "гімнастичного чемпіонату Тихоокеанського кільця" Ігор виграв змагання серед юніорів на перекладині, був другим в багатоборстві та у вправах на коні, третім - на вільних.

2009

На чемпіонаті Росії у складі команди Сибірського федерального округу став срібним призером у командних змаганнях.

На європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Тампере Ігор виграв повний комплект медалей: разом з Давидом Белявським і Михайлом Андрєєвим став першим у командних змаганнях, набравши в сумі 164 бали. У багатоборстві та на кільцях спортсмен став бронзовим призером, а на коні - срібним.

2010

Виступ на Кубку Росії, де спортсмен став срібним призером у багатоборстві та на перекладині, бронзовим у вільних вправах, дозволило йому увійти до складу збірної Росії на чемпіонат світу в Роттердамі.