Адріан Пуканич Миколайович: біографія

Адріан Пуканич Миколайович біографія, фото, розповіді - український футболіст, півзахисник клубу «Іллічівець»
-

український футболіст, півзахисник клубу «Іллічівець»

Народився в місті Виноградово, Закарпатська область. У Шахтарі грає ще з ДЮСШФК. Дебютував у «Шахтарі» у віці 19 років, 26 жовтня 2002 року в матчі з «Чорноморцем» 2:0. Швидкісний і працьовитий півзахисник відбув до Маріуполя для гри за місцевий «Іллічівець», де провів кілька років. З 2006 по 2007 рік грав за «Ворсклу» на правах оренди. Не був «основним» ні в «Іллічівці», ні в «Ворсклі».

За збірну України дебютував 11 червня 2003 в грі проти збірної Греції. Другий матч провів проти збірної Лівії, вийшов в основному складі і вже на 15 хвилині забив гол, на 52 хвилині його замінив Євген Луценко, матч закінчився з рахунком 1:1.

На чемпіонаті Європи серед молодіжних збірних у 2006 році завоював срібну медаль і разом з командою дійшов до фіналу де програв збірної Нідерландів. Також на турнірі грав проти Данії, Сербії та Чорногорії.

Одружений. Дружину звуть Джаміля, вона родом з Кабардино-Балкарії. На їхньому весіллі були присутні Дмитро Чигринський і Андрій Воробей.