Йоханнес: біографія

Йоханнес біографія, фото, розповіді - Християн Пфлюглер
-

Християн Пфлюглер

До 15 років грав у школах свого міста, поки на одному турнірі його не помітили представники «Баварії». Незабаром Хансі став мюнхенців. У 1981 році Хансі був вперше заявлений за дорослу команду «Баварії». Дебютував у Бундеслізі 12 вересня 1981 у виїзному матчі 6 туру проти брауншвейгського «Айнтрахта», що закінчився несподіваним поразкою мюнхенців з рахунком 1:3. На 56-й хвилині він замінив легенду німецького футболу Пауля Брайтнера. Закріпитися в основі Хансі відразу не вдалося, протягом двех сезонів він сидів за спиною Ханса Вайнера, Бертрама Байерлорцера і зміцнює їх Пауля Брайтнера. Але незабаром Брайтнера і Вайнер залишили команду, і Пфлюглер зміг стати гравцем основи, причому на тривалий час. З ним «Баварія» п'ять разів вигравала чемпіонат Німеччини і тричі вигравала кубок Німеччини.

Зігравши всього 14 матчів у сезоні 1991/92 Ханс вирішив, що йому вже слід піти і закінчив кар'єру. Але в 1995 році, коли у «Баварії» через травми вибули відразу кілька захисників, тодішній тренер Джованні Трапаттоні попросив Хансі, який до цих пір тренувався з другою командою, допомогти команді і вийти на один матч. 8 квітня 1995 відбулося повернення Пфлюглера у футбол. То був матч проти «Кайзерслаутерна» і закінчився він внічию 1:1. Хансі провів на полі весь матч і встиг заробити жовту картку.

А в сезоні 2001/02 Хансі здивував всіх ще раз, заявившись і зігравши майже у всіх матчах другої команди «Баварії», за яку в той час виступали такі майбутні зірки німецького футболу як Філіп Лам, Бастіан Швайнштайгер і Петро Троховскі.

Всього за збірну Німеччини Ханс провів 11 матчів. Дебют відбувся 25 березня 1987 року в виїзному товариському матчі з національною командою Ізраїлю, що закінчився перемогою бундестім з рахунком 2:0. Хансі вийшов з перших хвилин і провів на полі весь матч. Брав участь у чемпіонаті Європи 1988 року і чемпіонаті світу 1990-го, в обох турнірах зіграв по одному матчу, причому чемпіонат світу став переможним для збірної.