Рональд Райт: биография

2006-06-17 Джермен Тейлор - Рональд Райт

У червні 2006 року Рональд Райт вийшов на бій проти чемпіона світу в середній вазі за версіями WBC і WBO Джермена Тейлора. Тейлор викидав більшу кількість ударів, але Райт успішно захищався за рахунок блоку. До кінця бою у Тейлора закрився праве око. Після закінчення поєдинку думки суддів розділилися - була оголошена нічия. Неофіційний суддя Ледерман виставив рахунок 114-114. Нічия вийшла і у коментатора Ларрі Мерчанта. Незадоволений вердиктом суддів, Райт покинув ринг, не давши післяматчевого інтерв'ю телеканалу HBO.

2006-12-02 Рональд Райт - Айк Куарто

У грудні 2006 року Райт зустрівся з Айком Куартеем. В кінці 2-го раунду Райт провів кілька ударів в голову супротивника, і той, злегка зачепившись за ногу Райта, впав на коліна. Рефері відрахував нокдаун. Куарто не погодився з ним. У середині 7-го раунду Райт провів зустрічний лівий крос в голову супротивника. Куартея повело, і він ледь не впав. Однак рефері, перервав поєдинок і відрахував нокдаун. Райт переміг одноголосним рішенням суддів.

21 липня 2007 Бернард Хопкінс - Рональд Райт

У липні 2007 року Райт вийшов на ринг проти Бернарда Хопкінса. Бій пройшов у проміжній категорії - між 2-м середньою вагою і напівважкій. Поєдинок був рівним. На початку 3-го раунду Хопкінс, відштовхнувшись від канатів, врізався головою в ліву брову противника. У Райта відразу ж відкрилася кровотеча. Рефері зупинив бій і напрівіл Райта в доктор. Лікар дозволив продовжити бій. Хопкінс весь бій діяв на межі фолу - клінчував і буцався головою. Рефері робив усні зауваження, але жодного разу не оштрфовал його. Після закінчення поєдинку судді одноголосним рішенням віддали перемогу Бернард Хопкінс. Неофіційний суддя телеканалу HBO Харольд Ледерман визнав, що бій закінчився внічию.

11 квітня 2009 Рональд Райт - Пол Вільямс

• Статус:Рейтинговий бій
  • Рахунок суддів:(119-109), (119-109), (120-108) - все на користь Вільямса
  • Місце проведення:Мандалі Бей Ресорт енд Касіно, Лас-Вегас, Невада, США
  • Результат:Перемога Вільямса одноголосним рішенням у 12-раундовому бою
  • Трансляція:HBO PPV

Після 21-місячної перерви Уїнк Райт зустрівся з Полом Вільямсом. Бій проходив в рамках середньої вагової категорії. Райт програв остаточно. Двоє суддів віддали Райту тільки 5-й раунд, а третій суддя всі раунди віддав Уільямса.