Стенлі Руперт Роулі: біографія

Стенлі Руперт Роулі біографія, фото, розповіді - австралійський легкоатлет, чемпіон і триразовий бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1900
-

австралійський легкоатлет, чемпіон і триразовий бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1900

На Іграх Роулі брав участь у чотирьох легкоатлетичних дистанціях, і в кожній з них заробляв по медалі.

Спочатку 14 липня він змагався в бігу на 100 м. У першому раунді він зайняв друге місце, і пройшов до півфінал. У наступній стадії він знову зайняв друге місце. Відразу у фінал проходили переможці півфінальних гонок, а для зайняли другі і треті місця влаштовувався додатковий забіг, і найкращий в ньому ставав четвертим фіналістом. У цій гонці Роулі зайняв перше місце, пройшовши в завершальну гонку. У ній він зайняв третє місце, здобувши бронзову медаль.

15 липня він брав участь у змаганнях з бігу н 60 м. Роулі став другим у півфіналі, і в заключному забігу знову став третім.

22 липня Роулі брав участь у двох дисциплінах - біг на 200 м і командна гонка на 5000 м. У спринтерській гонці він спочатку виграв півфінал, але потім снів опинився на третій позиції у фіналі, ставши таким чином триразовим бронзовим призером.

У командній гонці він брав участь не разом з австралійцями, а разом з британцями, і тому їх результат приписується Змішаної команді. Роулі закінчив ту гонку останнім, але в підсумку його команда на три очки випередила французьку збірну, і Роулі зміг стати Олімпійським чемпіоном.