Рональд Фредерік «Рон» Стітфалл: біографія

Рональд Фредерік «Рон» Стітфалл біографія, фото, розповіді - валлійська футболіст, захисник клубу «Кардіфф Сіті» і національної збірної Уельсу
-

валлійська футболіст, захисник клубу «Кардіфф Сіті» і національної збірної Уельсу

Стітфалл приєднався до «Кардіфф» в 1939 році у віці 14 років, взявши участь у кількох товариських матчах клубу. Професійний період його кар'єри почався в жовтні 1947 року, після його повернення з фронту Другої світової війни. Це був матч проти «Бредфорд Сіті», який Рональд провів на позиції лівого захисника, замінивши Альфа Шервуда, викликаного у національну збірну Уельсу. Матч закінчився з рахунком 0-0, завдяки тому, що Стітфалл на останній хвилині вибив м'яч з лінії воріт своєї команди.

За кілька років своєї кар'єри Стітфалл займав різні позиції в тактичній схемі свого клубу, включаючи функції нападника в сезоні 1949-1950 років, коли він забив 5 голів. Більше 10 років Рональд в парі з іншою кардифського легендою футболу - Альфом Шервудом (поки той не покинув клуб в 1955 році) становив основу оборонних порядків команди. Всього за свою професійну кар'єру Стітфалл провів 18 сезонів, забивши 8 голів.

Крім того, Стітфалл взяв участь у двох матчах збірної Уельсу: дебютний - проти збірної Англії, що відбувся 12 листопада 1952 року і закінчився поразкою 5-2 , і другий - п'ять років потому, який збірна Уельсу виграла у збірної Чехословаччини у травні 1957 року.

Закінчивши кар'єру футболіста, Стітфалл приєднався до тренерського складу клубу «Ньюпорт Каунті».