Давид Таргамадзе біографія, фото, розповіді - грузинський футболіст, півзахисник українського клубу «Олександрія»
-

грузинський футболіст, півзахисник українського клубу «Олександрія»

Клубна

Виступав за молодіжні команди «Динамо» з Тбілісі і клуб «Мешакре» (Агара). У липні 2006 року потрапив до академії клубу «Фрайбург». У сезоні 2007/08 молодіжна команда «Фрайбурга» стала чемпіоном Німеччини до 19 років.

В основі команди дебютував 28 вересня 2008 у виїзному матчі проти «Алеманнія» (1:0), Таргамадзе вийшов на 76 хвилині замість Томмі Бехманна. За підсумками сезону 2008/09 «Фрайбург» зміг виграти Другу Бундеслігу і вийти в Бундеслігу, Таргамадзе в цьому сезоні зіграв 6 матчів. Влітку 2009 року з'явилася інформація, що він може бути зданий в оренду в швейцарський «Аарау». У Бундеслізі дебютував 12 вересня 2009 року в домашньому матчі проти «Айнтрахта» (0:2), Таргамадзе вийшов на 81 хвилині замість Івіци Бановіча. У травні 2010 року клуб розірвав з ним контракт, в його послугах був зацікавлений клуб «Карлсруе», в якому він пройшов до цього вже 2 перегляду.

У жовтні 2010 року перейшов в клуб Першої ліги Україна «Олександрію» . У команді дебютував 10 жовтня 2010 року в виїзному матчі проти «Львова» (0:3), Давид Таргамадзе вийшов на 63 хвилині замість Валерія Іващенка, на 76 хвилині він забив гол у ворота Олександра Мусієнка.

У збірній

У складі юнацької збірної Грузії до 17 років зіграв 6 матчів. За молодіжну збірну Грузії до 21 року він зіграв 3 матчі.