Хванг Хунхі біографія, фото, розповіді - південнокорейський футболіст, нападник
-

південнокорейський футболіст, нападник

Виступав за команду сеульського університету «Сінькункван».

Влітку 2009 року перейшов до запорізького «Металург», разом зі співвітчизником Кімом Пхенне. У Прем'єр-лізі Україна дебютував 9 серпня 2009 в домашньому матчі проти полтавської «Ворскли» (1:1), Хванг вийшов на 62 хвилині замість Артура Каськова. 15 серпня 2009 в матчі 1 / 16 фіналу Кубка України проти «Ворскли» (2:3), Хванг Хунхі вийшов на 71 хвилині замість Ігоря Бугаєва, в додатковий час він забив переможний гол на 114 хвилині у ворота Сергія Долганського. У Хунхі була мовна проблема в команді, йому довгий час шукали перекладача, до того ж він не знав англійської мови. У чемпіонаті України він провів всього 3 матчі, в Кубку України він провів 2 матчі і забив 1 гол, також провів 3 матчі і забив 1 гол у молодіжній першості України. У грудні 2009 року стало відомо, що він покинув клуб, разом з партнером з Південної Кореї. Пізніше з'явилася інформація Хванг Хунхі разом з Кімом Пхенне може перейти в одеський «Чорноморець», проте ця інформація була спростована.

У складі студентської збірної Південної Кореї прийняв участь у Літній Універсіаді 2009 в Белграді. У групі Південна Корея зайняла 1-е місце, обігнавши Італію, Уругвай та Ірландію. У чвертьфіналі південнокорейці поступилися Україна (1:1, по пен. 4:1), Хунхі грав у якості капітана команди. Південна Корея за підсумками турніру зайняла 6-е місце, поступившись у матчі за 5-6 місце Чехії (0:2). Хванг Хунхі зіграв у всіх матчах збірної.