Арсен Давидович Хубулов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, півзахисник владикавказької
-

російський футболіст, півзахисник владикавказької "Аланії"

Біографія

Арсен Хубулов - вихованець СДЮШОР «Юність» з Владикавказа. В 12 років разом з давніми друзями-ровесниками Аланом Дзагоєва і Олегом Тигієв отримав запрошення від знаменитої тольяттинской академії футболу імені Юрія Конопльова, однак він залишився у Владикавказі. Перший свій професійний матч зіграв в 2008 році, коли виступав у Другому дивізіоні у складі «Автодору». У першому своєму сезоні Арсен зіграв 8 матчів, а вже в наступному сезоні, в якому Арсен провів 30 матчів, забив 5 голів, він став одним з лідерів владикавказької команди, заслуживши запрошення на турнір «Надія», який в листопаді кожного року організовує ПФЛ. Влітку 2009 року Хубулов, разом зі своїм одноклубником Саккаті, був на перегляді в молодіжній команді пітерського «Зеніту» і справив гарне враження на головного тренера команди Анатолія Давидова, проте у результаті залишився в рідній республіці. Також повідомлялося, що інтерес до Хубулову і проявляє один з московських клубів.

У лютому 2010 року прибув на перегляд в «Аланію», з якою незабаром підписав контракт. 10 травня 2010 в матчі 10-го туру, в якому «Аланія» приймала московський «Спартак» (5:2), на 66-й хвилині дебютував у Прем'єр-лізі, вийшовши на заміну Олександру Маренич і через 10 хвилин удостоївся жовтої картки , а на 88-й хвилині зустрічі після прострілу Івана Стоянова забив гол у ворота Сослана Джанаєва, який і зняв всі питання про переможця даного матчу. 2 жовтня 2010 в домашньому матчі з «крильцями» Арсен, з'явившись на полі у другому таймі, встиг стати автором 2 гольових передач.