Себастьян Шахті: біографія

Себастьян Шахті біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, захисник менхенгладбахської «Боруссії»
-

німецький футболіст, захисник менхенгладбахської «Боруссії»

За своє дитинство і юнацтво Себастьян змінив чотири команди. У 2004 році після закінчення школи «Геттінген», став гравцем «Падерборна», де відразу ж був введений в основний команду і був основним запасним. Дебют в Регіоналліге Норд, в якій тоді виступав «Падерборн», відбувся 2 жовтня 2004 року в домашньому матчі 11-го туру проти другої команди «Армінія». Себастьян вийшов на поле на 84-й хвилині, замінивши при цьому Беньяміна Шюслера.

У 2005 році перейшов в другу команду «Вердера». Розглядалося тренерами як гравець у майбутньому основної команди, але проявити себе не зумів. Грав за другу команду протягом двох сезонів, провів за цей час 60 ігор і забив шість м'ячів.

У 2007 році Себастьян став гравцем менхенгладбахської «Боруссії», яка тоді вилетіла в другу Бундеслігу. Дебют за гладбахцев відбувся 1 лютого 2008 року в домашньому матчі 18-го туру проти «Кайзерслаутерна», який завершився внічию з рахунком 1:1. На 85-й хвилині Себастьян замінив камерунця Марселя Ндженга. Всього в першому сезоні за «Боруссію» провів дві гри. Після повернення Гладбаха в Бундеслігу, Себастьян зовсім перестав потрапляти в склад, іноді граючи за другу команду. Дебют в Бундеслізі, який на даний момент так і є єдиним матчем Себи в головній лізі країни, відбувся 16 травня 2009 року в виїзному матчі проти леверкузенського «Байєра», який закінчився великою поразкою з рахунком 0:5. Після першого тайму Себястьян вийшов на поле, замінивши Патріка Пауве, і зміг відзначитися лише жовтою карткою.

У сезоні 2009/10 Себастьян перебував в оренді в «Падерборн» і провів за цей час 30 щоглою, одного разу відзначившись.