Себастьян Шіндцілорц біографія, фото, розповіді - німецький футболіст польського походження, півзахисник клубу «Вольфсбург»
-

німецький футболіст польського походження, півзахисник клубу «Вольфсбург»

Шіндцілорц народився в німецькій родині, яка мешкала на польській частині Сілезії. У 1985 році він разом з батьками емігрував до Німеччини. Зараз Себастьян має подвійне громадянство: польське і німецьке.

Себастьян Шіндцілорц почав свою кар'єру в 1988 році, опорним півзахисником молодіжної команди «Бохума». Через десять років, в 1998, Себастьян перший раз зміг зіграти в Бундеслізі. Його дебют відбувся 26 вересня, в матчі проти «Кайзерслаутерна», де він провів на полі всі 90 хвилин. «Бохум» виграв матч з рахунком 3:2. Перший гол забив Шіндцілорц 16 жовтня, на 7 хвилині матчу проти «Мюнхена 1860», але цим він не зміг допомогти своїй команді: «Бохум» програв 1:2. Після закінчення контракту в 2003 році Себастьян перейшов в «Кельн».

Після переходу в "Кельн" у сезоні 2003/04 Шіндцілорц почав виступати в стартовому складі, але провів лише два матчі, а потім отримав перелом плесна і не з'являвся на полі аж до останнього матчу сезону, де він вийшов на заміну на 82 хвилині. У наступному сезоні Себастьян з'являвся на полі 31 разів, і за свою невтомність, міцність і постійну готовність до роботи отримав прізвисько «Швейна машина». Після закінчення контракту в 2006 році він вирішив спробувати себе в Тіппеліге.

У Норвегії Шіндцілорц завітав до клубу «Старт», де уклав контракт на один рік. За цей рік він провів всього два матчі, і керівництво клубу не захотіло продовжувати з ним контракт. Тоді Себастьян вирушив до Греції в «Левадіакос», де також провів лише один сезон. Не зумівши надовго затриматися в закордонних клубах, Шіндцілорц повернувся в Бундеслігу.

У Німеччині він підписав контракт з «Вольфсбургом». Перші півсезону Себастьян виступав у Регіоналліге за «Вольфсбург II», але після зимової перерви перейшов в основу команди. В кінці сезону «Вольфсбург» став чемпіоном Німеччини.

Кар'єра в національної збірної

Себастьян Шіндцілорц грав у молодіжній збірній Німеччини. Він провів 16 матчів і забив 1 гол.

• 2009 - Чемпіон Німеччини з «Вольфсбургом».