Арсен Шавкатовіч Абляметов: біографія

Арсен Шавкатовіч Абляметов біографія, фото, розповіді - український футболіст, півзахисник клубу «Кримтеплиця»
День народження 10 серпня 1984

український футболіст, півзахисник клубу «Кримтеплиця»

Вихованець сімферопольської «Таврії». Влітку 2004 року потрапив у дубль «Таврії». В основній команді зіграв один матч 4 жовтня 2004 проти дніпропетровського «Дніпра» (3:1), Абляметов вийшов на 72 хвилині замість Дениса Смирнова. Влітку 2005 року був відданий в оренду ялтинський «Ялос». У команді провів 13 матчів і забив 1 гол (мелітопольського «Олкому») у Другій лізі. Разом з командою дійшов до 1 / 16 Кубка України де «Ялос» поступився в додатковий час маріупольському «Іллічівцю» (0:1). У кубку Арсен провів всі 3 матчі в основі. Першу половину сезону 2006/2007 провів на правах оренди в красноперекопському «Хіміку».

У лютому 2007 року перейшов в «Кримтеплицю» з Молодіжного, підписавши дворічний контракт. У команді дебютував 20 березня 2007 року в виїзному матчі проти київського ЦСКА (0:1), Арсен вийшов на 76 хвилині замість Віталія Саранчукова.

Абляметов був включений до складу збірної кримських татар на турнір ELF Cup на Північному Кіпрі у 2006 році тренером Рустемом Бекірова. Цей турнір для збірних членів NF-Board. У групі кримські татари зайняли 2 місце поступившись Північного Кіпру і випередивши Таджикистан і Тибет. У півфіналі кримські татари обіграли в додатковий час члена ФІФА Киргизію (3:2), Абляметов забив гол з пенальті на 94 хвилині. У фіналі кримські татари програли Північного Кіпру (3:1).