Олег Олексійович Веприк: біографія

Олег Олексійович Веприк біографія, фото, розповіді - український футболіст, півзахисник аматорського клубу «Карпати»

український футболіст, півзахисник аматорського клубу «Карпати»

Почав займатися футболом в Івано-Франківську в ДЮСШ-3 у тренера Ярослава Серемчука. Після займався у львівській УФК. У 2001 році почав виступати за «Карпати-2» у другій лізі, після також виступав за «Карпати-3» (згодом команда називалася «Галичина-Карпати»). Його також запрошували в ФК «Львів». 7 травня 2002 дебютував за основу «Карпат» у Вищій лізі в матчі проти «Олександрії» (0:0), Веприк почав матч в основі, але на 78 хвилині він був замінений на Душана Шиміча. У серпні 2002 року взяв участь у прощальному матчі Богдан Стронціцький. У сезоні 2005/2006 став разом з командою срібним призером Першої ліги і дійшов до півфіналу Кубка України. Всього за «Карпати» провів 59 матчів і забив 7 голів. У кінці травня 2006 року розірвав контракт з «Карпатами».

У червні 2006 року побував на перегляді у харківському «Металісті». Влітку 2006 року перейшов в Івано-Франківський «Спартак». У команді провів півроку і зіграв 14 матчів і забив 2 голи у Першій лізі і 1 матч у Кубку України. Потім грав за «Миколаїв» у Першій лізі, в команді став основним гравцем і зіграв 39 матчів і забив 5 м'ячів.

У липні 2008 року перейшов в «Кримтеплицю» з Молодіжного. У команді у Першій лізі провів 17 матчів і забив 1 гол. У липні 2009 року залишив розташування команди. Влітку 2009 року побував на перегляді в «Прикарпаття» з рідного Івано-Франківська. Після виступав у аматорському чемпіонаті України за «Карпати» (Яремча). З 2010 року виступає за «Карпати» з Яремче в чемпіонаті Івано-Франківської області.

За молодіжну збірну України до 21 року провів 1 матч, 10 лютого 2003 року в виїзному поєдинку проти Єгипту (1:3), Веприк почав матч в основі, а на 69 хвилині він отримав другу жовту картку і був видалений з поля.