Реда Джонсон: біографія

Реда Джонсон біографія, фото, розповіді - бенінського футболіст, захисник клубу французького «Ам'єн» і збірної Беніну

бенінського футболіст, захисник клубу французького «Ам'єн» і збірної Беніну

Свою професійну футбольну кар'єру розпочав у юнацькій команді «Геюньйон».

У сезоні 2007/2008 молодий захисник перейшов до «Ам'єн ». Дебют за новий клуб в Лізі 2 припав на 5 тур чемпіонату проти «Генгама» 24 серпня 2007 року Джонсон вийшов на заміну у другому таймі замість Томаса Деруда, однак команда поступилася з рахунком (1:0). У своєму першому сезоні на полі з'явився лише у 8 матчах.

У наступному сезоні 2008/2009 грає небагато, виходячи в основному на заміну. Однак Джонсон звернув увагу тренера національної збірної Беніну Мішеля Дюссюе і отримав свій перший виклик до складуLes ?cureuilsна товариський матч 11 лютого 2009 проти збірної Алжиру.

У складі збірної Джонсон дебютував у матчі проти Алжиру 11 лютого 2009 року, Реда вийшов на заміну на 62 хвилині замість Оскара Олу, однак збірна Беніну поступилася господарям поля з рахунком (2:1).