Давіт Імедашвілі: біографія

Давіт Імедашвілі біографія, фото, розповіді - грузинський футболіст, захисник азербайджанського клубу «Хазар-Ленкорань»

грузинський футболіст, захисник азербайджанського клубу «Хазар-Ленкорань»

Почав займатися футбол у клубі «Горді» в Руставі. Після займався в академії тбіліського «Динамо». Професійну кар'єру в ВІТ Джорджії. Влітку 2005 року виступав разом з командою в єврокубках у Кубку Інтертото, тоді ВІТ Джорджія програла угорському клубу «Ломбард-Тато» і вилетіла з турніру. Імедашвілі провів 2 матчі.

Влітку 2006 року перейшов київське «Динамо», підписавши п'ятирічний контракт. У Вищій лізі дебютував 29 липня 2006 в матчі проти запорізького «Металурга» (0:5), Імедашвілі вийшов на 84 хвилині замість Тараса Михалика. У липні 2007 року побував на перегляді в російському «Сатурні», також був інформація що Імедашвілі підписав контракт. Після побував на перегляді в ужгородському «Закарпатті», але перейшов на правах оренди в латвійський "Вентспілс". У команді провів всього 1 гру і незабаром повернувся в «Динамо». Виступав в основному в «Динамо-2» і за дубль. Всього в «Динамо-2» провів 13 матчів у дублі зіграв у 26 іграх і забив 3 м'ячі. У січні 2008 року побував на перегляді в грецькому «ПАОК». У 2009 році виступав за угорський клуб «Ньїредьхаза», в чемпіонаті Угорщини зіграв 11 матчів і забив 1 гол. Влітку 2009 року перейшов до грузинського «Олімпі» з Руставі.

Виступав за молодіжну збірну Грузії до 21 року в команді провів 11 матчів. У національній збірній Грузії дебютував 6 вересня 2006 року в гостьовому матчі проти Україна (3:2), Імедашвілі почав матч в основі але на 35 хвилині був замінений на Іллю Канделакі.