Олексій Сергійович Іонов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, півзахисник
День народження 18 лютого 1989

російський футболіст, півзахисник

Займається футболом з 6 років. Вихованець СДЮШОР «Зеніт» (тренер - Володимир Молчанов). У 2006-2008 роках виступав за юнацьку збірну Росії. З 2007 року - футболіст дублюючого складу «Зеніта». З 2008 року - футболіст основного складу «Зеніта».

У Кубку УЄФА сезону 2007/08, Іонов забив 2 голи. Перший м'яч, у другому відбірковому раунді словацькому "Віона", на 93 доданій хвилині. Матч закінчився перемогою 2-0 Зеніта. Другий гол був забитий німецькому "Нюрнбергу" на 79 хвилині, в 5 турі групового раунду. Зустріч закінчилася 2-2.

У лютому 2009 року дебютував у молодіжній збірній Росії. У товариському матчі з молодіжною збірною Білорусі (1:3) Іонов вийшов у стартовому складі і був видалений з поля на 76-й хвилині.

За дублюючий / молодіжний склад «Зеніту» в 2007-2009 рр.. провів 47 ігор, забив 12 голів.

На тренувальних зборах "Зеніта", що проводяться влітку 2010 року награвався на позицію лівого захисника, хоча починав кар'єру в основному складі "Зеніту" на позиції правого флангового нападника.

У рамках Групового етапу Ліги Європи сезону 2010/11 Іонов забив два голи. Засмутивши хорватський "Хайдук" (перемога 3:2) і бельгійський "Андерлехт" (перемога 3:1).