Андрій Володимирович Канюк: біографія

Андрій Володимирович Канюк біографія, фото, розповіді - український футболіст, захисник клубу «Кримтеплиця»

український футболіст, захисник клубу «Кримтеплиця»

У ДЮФЛ виступав за львівський УФК. У 2001 році потрапив у «Буковину» з міста Чернівці. Але починав виступати за аматорський колектив «Буковина-2». В основі «Буковини» у Другій лізі дебютував 30 липня 2001 в матчі проти «Сокола» із Золочева (2:1), в цьому матчі Канюк забив гол на 72 хвилині у ворота Юрія Поліщука. У «Буковині» провів 33 матчі і забив 1 гол. Після виступав за львівські «Галичина-Карпати» і «Карпати-2», калуський "Спартак-2», аматорський «Сокіл» з Бережани і клуб «Освіта» (Бородянка). У вересні 2005 року перейшов в луганську «Зорю». За «Зорю» у Першій лізі дебютував 10 вересня 2005 року в матчі проти київського «Динамо-2» (4:0), Канюк вийшов на 71 хвилині замість Олександра Малигіна. За підсумками сезону 2005/2006 «Зоря» зайняло 1 місце в Першій лізі і вийшла у Вищу лігу. У Вищій лізі дебютував 19 серпня 2006 в матчі проти київського «Динамо» (1:2). Після виступав за івано-франківські «Спартак» і «Прикарпаття» і «Миколаїв».

Взимку 2009 року перейшов в «Кримтеплицю» з Молодіжного. У команді дебютував 26 квітня 2009 року в матчі проти «Прикарпаття» (1:0), Андрій вийшов на 46 хвилині замість Арсена Абляметова.