Олексій Іванович Кудлай: біографія

Олексій Іванович Кудлай біографія, фото, розповіді - український футболіст, гравець у міні-футбол
День народження 29 березня 1974

український футболіст, гравець у міні-футбол

Кудлай починав грати у футбол в клубі Першої ліги Україна «Поліграфтехніка» з Олександрії. Однак, отримавши серйозну травму п'яти, завершив футбольну кар'єру. Але через пару років Олексій взяв участь у першості Харкова з міні-футболу, після чого йому було запропоновано спробувати свої сили в українському чемпіонаті. Протягом наступних двох років він грав у клубах «Харків», «Віннер-Форд Університет» і «Запоріжкокс-Університет», після чого перебрався в Росію, ставши гравцем єкатеринбурзькій «Альфи».

У складі «Альфи »Кудлай став володарем Кубка Росії, а також першого неофіційного європейського Кубка володарів кубків. Після розформування команди Олексій перебрався в інше єкатеринбурзький клуб - «ВІЗ-Сінара». Провівши в його складі два сезони, українець перейшов в сильну команду Росії тих років - московське «Динамо». У складі «динамівців» Кудлай став триразовим чемпіоном Росії, виграв ще два національні Кубки, тричі доходив до фіналу Кубка УЄФА з міні-футболу, а в сезоні 2006/07 виграв його. У фіналі розіграшу 2004/05 Олексій відзначився забитим голом у ворота бельгійського «Аксьон 21».

Покинувши «Динамо», Кудлай грав за Щолковський «Спартак-Щолково», московське «Динамо-2», а з літа 2010 року він є гравцем петербурзького «Політеху».

У складі збірної України з міні-футболу Кудлай двічі ставав срібним призером Чемпіонату Європи з міні-футболу.