Петро Олександрович Нємов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, півзахисник клубу «Сатурн»
День народження 18 жовтня 1983

російський футболіст, півзахисник клубу «Сатурн»

У 13 років переїхав з Орла в Москву, для того що б займатися у ФШМ. Разом з ним там займався Ігор Лебеденко.

Професійну кар'єру розпочав у «Динамо», під керівництвом Валерія Газзаєва. У сезоні 2000 року на його рахунку було 7 матчів в основному складі «біло-блакитних», 23 гри і 2 голи в турнірі Другого дивізіону, де тоді виступав динамівський дубль, а також перший гол на вищому рівні.

забитий він був у матчі 1 / 8 фіналу Кубка Росії 2000/01 проти «Торпедо». За рахунку 0:1 на 72-й хвилині Нємов зрівняв рахунок, ось тільки в серії післяматчевих пенальті більш вдалими виявилися торпедівцям. Ну а Петро у свій другий динамівський рік відзначився голом і в чемпіонаті країни, де, щоправда, зіграв лише в чотирьох зустрічах. Петро один з 15 гравців, яким вдалося забити гол у Вищій лізі до 18 років. 19 травня 2001 йому було 17 років 213 днів.

Виходячи на поле разом з Петром Бистровим, Сергієм Яшиним, Дмитром Половінчуком, Олексієм Медведєвим і Спартаком Гогніевим, Нємов забив у переможному для «Динамо» виїзному поєдинку з «Ротором »(2:1). За дубль він тоді відіграв 16 ігор, забивши по голу «Локомотиву» і «Соколу», а новий рік зустрів уже в якості футболіста іншого московського клубу - «Спартака».

Червоно-білий період у кар'єрі Немова в підсумку так і обмежився одним сезоном 2002. Статистика виступів Немова за Спартак вийшла такою: 2 гри за головну команду і 24 - за дублюючий склад. Плюс м'ячі в турнірі резервістів, відправлені у ворота «Анжи», ЦСКА і «Уралан».

«Крила Рад»

«Спартак» віддав Немова в оренду «Крильям Совєтов», які потім повністю викупили трансфер футболіста. Першу гру за «Крила» Нємов провів 15 березня 2003 року.

За чотири сезони на берегах Волги в активі новачка «чорно-синіх» набралося участь у двох іграх Кубка УЄФА, 32 поєдинки в Прем'єр-лізі, а також 5 голів у 32 іграх за дублюючий склад самарського клубу.

Перед сезоном 2007 Нємов перейшов у підмосковний «Сатурн».