Олександр Віталійович Піхур: біографія

Олександр Віталійович Піхур біографія, фото, розповіді - український футболіст, нападник
-

український футболіст, нападник

Піхур вихованець київської «Зміни». У 1998 році виступав у ДЮФЛ за київську «Троєщину». Потім був покликаний в армію, таким чином він потрапив у свою першу професійну команду - ЦСКА. З 2002 року по 2004 рік виступав за ЦСКА-2 у Першій лізі Україні. У сезоні 2004/2005 виступав за ЦСКА, провів 27 матчів і забив 10 м'ячів.

Влітку 2005 року перейшов до ужгородського «Закарпаття» на правах оренди. У Вищій лізі Україна дебютував 12 липня 2005 року в виїзному матчі проти полтавської «Ворскли» (0:0), Олександр вийшов на 66 хвилині замість Олександра Пищура. У команді він провів півроку і зіграв 17 матчів і забив 3 голи. Взимку 2006 року міг перейти в луцьку «Волинь».

У лютому 2006 року перейшов в клуб «Харків», хоча у нього була пропозиція від столичного «Арсеналу». У команді він довго не міг грати через травму коліна, яку він отримав на зборах. Пізніше йому вирізали меніск. У команді зміг дебютувати 21 липня 2007 в домашньому матчі проти дніпропетровського «Дніпра» (1:2), Піхур вийшов на 70 хвилині замість Андрія Смалько. Всього за «Харків» він провів 22 матчі в чемпіонаті України та 2 матчі у Кубку України. У грудні 2008 року він був виставлений на трансфер, пізніше він залишив команду.