Мати Віржіні (Тереза) - вихователька в дитячому саду, а батько (Франсуа) - поліцейський. У Віржіні є молодша сестра Орелі.

Тенісом почала займатися в 7 років. Серед тенісних кумирів називає Габріелу Сабатіні та Андре Агассі.

Спортивна кар'єра

Початок кар'єри

Дебютувала у турі на кваліфікаційному турнірі Ролан Гаррос-1998.

травня 2000 - перша перемога над гравцем Top100 одиночного рейтингу - у кваліфікації турніру в Страсбурзі переграли Аліна Жидкова (на той момент 91-а ракетка світу).

грудня 2000 - перша перемога над гравцем Top50 - у півфіналі переможного турніру в Сержі-Понтуаз переграли Жустін Енен.

Лютий 2001 року - перший парний титул на змаганнях WTA - виграний домашній турнір у Парижі (разом з Емілі Луа) - у фіналі переграли 25-а пара світу Кімберлі По / Наталі Тозья.

травня 2001 - перша перемога над гравцем Top20 - у другому колі Ролан Гаррос переграли Анке Хубер.

липня 2001 - дебют у Кубку Федерації (в матчі зі збірною Італії) - в нічого не вирішувала парній зустрічі (Франція вже виграла до того зустріч, ведучи з рахунком 4-0) Віржіні в парі із Наталі Деші поступаються у матчі - 6-4, 2-6, 4-6.

2004

У червні, пройшовши кваліфікацію, Раззано доходить до 3 кола на Вімблдоні (попутно переграні Олена Ліховцева і Світлана Кузнєцова).

Повернення в осінню Європу принесло сплеск результатів - виграний одиночний турнір у Бордо (у фіналі переграли Емілі Луа) і добутий півфінал парного турніру там же (разом зі Стефані Форетц). Потім вдалося дійти до фіналу в Б'єлла (програш Квета Пешке). Потім був здобутий чвертьфіналу у Хероні.

Короткий візит до Азії і перший фінал одиночного турніру WTA - у фіналі Ташкента не вдалося обіграти Ніколь Вайдішову - 7-5, 3-6, 2-6.

Рік завершила 60-й.

2005

У стартових 7 турнірах сезону було здобуто лише 2 перемоги (але й тут є що відзначити - в Антверпені була переграли Ана Іванович з Сербії і Чорногорії).

Перехід на грунт приніс сплеск результатів - в Амелія-Айленді вдалося дійти до півфіналу (попутно переграні відразу три сіяні тенісистки - у другому раунді була пройдена Алісія Молік, у третьому - Аі Сугіяма, у чвертьфіналі - Віра Звонарьова).

У квітні Віржіні допомогла збірної Франції пройти у другий раунд світової групи 1 Кубка Федерації - француженки виграли виїзний матч у збірної Австрії 4-1, Віржіні виграла всі 3 матчі, на які її поставили (у тому числі і парну зустріч разом з Наталі Деші).

У ході європейського сезону на грунті вдалося домогтися двох третіх кіл (у Берліні та Парижі).

Всі три турніри на траві синхронно закінчувалися у другому раунді.

півторамісячної перерву в офіційних змаганнях не приніс істотних змін - все ті ж 1-2 коло і до жовтневого турніру в Москві вже довелося грати кваліфікаційний відбір.

Рік завершила серією з 4 поразок підряд. У рейтингу вдалося зайняти найвищу на той момент позицію - Віржіні закінчила сезон 51-й.