Рікардо Соарес Флоренсіо: біографія

Рікардо Соарес Флоренсіо біографія, фото, розповіді - більш відомий під ім'ям Руссо
-

більш відомий під ім'ям Руссо

Руссо, вихованець клубу «Спорт Ресіфі», почав залучатися до виступів основи в 1995 році, а рік потому вже став гравцем стартового складу і виграв свій перший титул, чемпіона штату Пернамбуку. У наступному році Руссо перейшов до клубу «Віторія», з який виграв чемпіонат штату Байя. У тому ж році, 10 вересня, Руссо дебютував у збірній Бразилії в товариському матчі з командою Еквадору, а потім брав участь у переможному для Бразилії кубку Конфедерацій. Після цього Руссо повернувся в «Спорт», вигравши з командою ще один Чемпінаті штату.

Потім Руссо грав за «Крузейро», вигравши з клубом чемпіонат штату Мінас-Жерайс, знову за «Вікторію» і за клуб « Ботафого », в якому не зміг завоювати місце в основному складі команди. Руссо повернувся в «Спорт», де виграв свій черговий титул, а потім грав за клуби «Сантос», «Сан-Каетано» і «Васко да Гама», де став лідером оборони команди, провівши 44 матчі за 2 сезони. З «Васко» Руссо перейшов до московського «Спартака», підписавши контракт на 3 роки. Але стати гравцем основи в «Спартаку» у Руссо не вийшло, йому не довіряв головний тренер клубу Невіо Скала, а сильним характером, щоб «відвоювати» місце в основі Руссо не мав, у результаті чого через пів-року повернувся до Бразилії. Там він грав на правах оренди в «Спорті», а потім вже підписав контракт з клубом. У 2007 і 2008 році виступав за клуб «Санта-Круз». Потім грав за «Сентрал» (Каруару), «Анаполіну» та клуб «Бразил Фарраупілья».