Роландо Б'янкі: біографія

Роландо Б'янкі біографія, фото, розповіді - італійський футболіст, нападник клубу «Торіно»

італійський футболіст, нападник клубу «Торіно»

Роландо Б'янкі - вихованець «Аталанти», він дебютував в основному складі клубу у віці 18-ти років, 17 червня 2001 року в матчі з «Ювентусом», вийшовши на заміну за 10 хвилин до кінця зустрічі, той матч Аталанта програла 1:2, а сам Б'янки на полі більше в сезоні не виходив. У наступному році він грав у складі клубу 3 рази, а ще через рік 16 разів, в той сезон клуб вилетів всерію В, а Бьянкі був проданий «Кальярі», хоча чать прав на футболіста залишилася у « Аталанти ». З «Кальярі» Бьянкі виходив на поле 14 разів і навіть забив 2 голи, чим допоміг клубу, котрі є усерії В, вийти у вищий дивізіон італійський. У сезоні 2004-2005 всерії АБьянкі вже був гравцем основи клубу з Сардинії, провівши 25 матчів і забивши 2 голи, цікаво, що перший він забив «Сієні», через хвилину після виходу на поле, а другий «Реджині» на останній хвилині гри.

У 2005 році Бьянкі був куплений «Реджиною», яка виявила інтерес до форварда після пам'ятного голи на 89-й хвилині, але на початку сезону, у матчі молодіжної збірної Італії проти Шотландії, Бьянкі отримав тяжудю травму коліна. Ця травма призвела до того, що весь сезон у форварда був іпорчен: він провів лише 9 матчів, а більшу частину часу просто лікувався, єдиний гол у Бьянкі забив у дербі з «Мессіною». Але несмотряна а те, що Бьянкі, в силу травми, не зміг показувати високий клас гри, керівництво «Реджини» вирішило остаточно викупити трансфер гравця, і не прогадали: Бьянкі забив у 37 матчах 18 голів, і часто асистував своєму партнеру по атаці Ніколо Аморузо , який забив 17 м'ячів. Ці два форварди, що стали найбільш результативною парою чемпіонату, буквально «врятували» «Реджину» від вильоту з серії А.

Результативність форварда призвела до інтересу багатьох клубів, включаючи провідні італійські клуби, але, після довгих переговорів, переможцем в сутичці за нападаючого став англійський клуб «Манчестер Сіті», якою заплатив за трансфер Бьянкі 13 млн євро. Але справи в Англії у Бьянкі не пішли, довіра з боку шведського наставника «Сіті» Свена-Ерана Ерікссона, який наполягав на покупці Бьянкі, змінилося на невпевненість в нападаючому: Бьянкі все частіше осталвался на лаві запасних, виходячи на поле лише на заміну. Вже в жовтні англійські ЗМІ стали пророкувати швидке повернення форварда на Аппенінах. Бьянкі цікавилися не тільки в Італії, але й Іспанії, наприклад, «Еспаньол» запропонував за нападаючого 7 млн ??фунтів.

Вже 23 січня 2008 Бьянкі був орендований у «Манчестер Сіті» клубом «Лаціо», з правом викупу ігркоа за 12 мл євро та контрактом до 2012 року з півторамільйонну євро на рік. Бьянкі взяв номер 9, який раніше належав Паоло Ді Каніо, кумира тіффозі Риму і який два роки ніхто не носив. Бьянкі хотів бачити у своїх лавах і «Торіно», але римський клуб виявився більш вдалим, цікаво, що вболівальники «Торіно» напали на президента «Лаціо» Клаудіо Лотіто, дізнавшись, що Бьянкі не буде грати в їхньому клубі. 27 січня Бьянкі дебютував в «Лаціо» в матчі проти «Торіно» на 60-й хвилині, замінивши Томмазо Роккі, але вже через кілька хвилин Бьянкі отримав два жовті картки і покинув поле. 27 лютого Бьянкі забив свій перший за «Лаціо» гол - у ворота його колишнього клубу «Реджини». Тренер «Лаціо» Деліо Россі вирішує вибудувати схему гри клубу з трьома нападниками, це приносить свої плоди: Бьянкі забиває м'яч у ворота «Мілана» на Сан-Сіро, принісши своїй команді нічию, а також у ворота «Ювентуса». Всього ж за «Лаціо» Бьянкі забиває 4 м'ячі.

Після закінчення сезону, Бьянкі був змушений повернутися в «Манчестер Сіті», через те, що «Лаціо» вирішило не викуповувати його трансфер. Але все ж Бьянкі повернувся до Італії, його купив клуб «Торіно», що цікавився форвардом ще пів-року тому, заплативши за трансфер футболіста 7300 тисяч євро, контракт форварда розрахований на 5 років з щорічною виплатою мільйона євро. У новій команді нападаючий дебютував у першому турі чемпіонату Італії, 31 серпня 2008 року в матчі Торіно - «Лечче», в якому нападник і відзначився, зробивши на 75-й остаточний рахунок 3:0 на користь туринців.

У листопаді 2010 року Бьянкі зацікавився «Мілан».