Сергій Алексєєв: біографія

Сергій Алексєєв біографія, фото, розповіді - молдавський футболіст, нападник
День народження 31 травня 1986

молдавський футболіст, нападник

У 16-ть років Габі Балінт запросив його в тираспольський «Шериф». З 2002 року по 2005 рік виступав за «Шериф», в чемпіонаті Молдавії за клуб зіграв 15 матчів. Потім виступав за команду «Тирасполь». За підсумками 2005 року зайняв 3-е місце в номінації кращий нападаючий Молдови. У першій половині сезону 2006/2007 був орендований у «Шерифа», «Тирасполем». Влітку 2006 року разом з командою дійшов до третього раунду Кубка Інтертото. По ходу турніру «Тирасполь» обіграв азербайджанський «МКТ-Араз» і польський "Лех". У другому матчі з «МКТ-Араз» (2:0), Алексєєв забив два голи. У третьому турі команда поступилася австрійському «Ріду» (4:2 за сумою двох матчів).

Після повернувся в «Шериф». У команді став основним гравцем. Разом з «Шерифом», ставав чемпіоном і володарем Кубка Молдови, виступав в єврокубках. У чемпіонаті Молдавії за клуб зіграв 51 матч і забив 22 голи. У лютому 2009 року побував на перегляді в російській «Сибіру» з міста Новосибірськ. Другу половину сезону 2008/2009 провів в оренді в клубі «Іскра-Сталь», зіграв 8 матчів.

У червні 2009 року разом з Артуром Іоніце підписав контракт зі швейцарським «Аарау». У чемпіонаті Швейцарії дебютував 19 липня 2009 у виїзному матчі з «Базелем» (2:1), Алексєєв вийшов на 88 хвилині замість Стевена Ланга. У команді він тренувався по спеціально програмі, з-за травми. За «Аарау» він зіграв 6 матчів. У грудні 2009 року покинув клуб.

Взимку 2010 року з'явилася інформація про те, що він підписав контракт з азербайджанським "Нефтчі". 1 лютого 2010 був представлений як гравець клубу. Незабаром гравець заявив що не хоче виступати в чемпіонаті Азербайджану, а його присутність на презентації нових гравців клубу - формальність.

Незабаром він підписав контракт з ужгородським «Закарпаттям», де тренером був Ігор Гамула. У чемпіонаті України дебютував 27 лютого 2010 в домашньому матчі проти донецького «Металурга» (0:1), Алексєєв вийшов у перерві замість Рубена Гомеса. У наступному матчі 6 березня 2010 проти харківського «Металіста» (2:1), Алексєєв забив єдиний гол команди на 81 хвилині у ворота Олександра Горяїнова. Цей гол був визнаний кращим голом 19 туру. За підсумками сезону 2009/2010 «Закарпаття» зайняло останні 16-е місце в Прем'єр-лізі Україна і вилетіла в Першу лігу, Алексєєв в чемпіонаті зіграв 12 матчів і забив 1 гол. Після програшного матчу 18 серпня 2010 Кубка України з вірменським «Титаном» (2:3), Алексєєв був усунений від тренувань. Незабаром залишив команду.

Виступав за юнацьку і молодіжну збірну Молдови. У національній збірній Молдови дебютував 7 лютого 2007 в товариському матчі проти Румунії (2:0), Алексєєв відіграв перший тайм. Всього за збірну зіграв 12 матчів і забив 3 голи (Угорщини, Вірменії та Латвії)

• Чемпіон Молдови (5): 2002/2003, 2003/2004, 2004 / 2005, 2006/2007, 2007/2008
  • Володар Кубка Молдови (1): 2007/2008
  • Бронзовий призер чемпіонату Молдови (2): 2005/2006 2008/2009