Камалутдінов Магомедрасуловіч Ахмедов: біографія

Камалутдінов Магомедрасуловіч Ахмедов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, захисник і півзахисник

Кар'єра

Вихованець СДЮШОР ФК «Анжи» та СДЮШОР ФК «Спартак» (Москва). Перший тренер в «Спартаку» - Михайло Буренков.

«Спартак» (Москва)

Займатися футболом Ахмедов починав у рідному Дагестані, в спортшколі «Анжі». Коли Камалутдінов виповнилося 11 років, він продовжив навчання в столичному «Спартаку». Саме тут йому було призначено почати свою професійну кар'єру. У 2002 році Камалутдінов був запрошений у дубль команди і, незважаючи на свій досить юний вік (16 років), вже тоді розглядалося тодішніми тренерами червоно-білих В'ячеславом Грозним і Олегом Романцевим як гравець основного складу, проте до 2004 року Ахмедов не виступав за основну команду , граючи в дублі.

Можна сміливо стверджувати, що 2004 рік є своєрідною поворотною точкою в кар'єрі «Ками». 23 травня 2004 він дебютував у Прем'єр-лізі в матчі проти «Аланії». На 28-й хвилині він замінив травмованого Парфьонова і дограв матч, який у результаті закінчився перемогою владікавказцев з рахунком 1:0, до кінця. У цьому ж сезоні Камалутдінов провів ще три матчі за клуб у чемпіонаті, у двох з них, проти «Кубані» (1:1), і знову проти «Аланії» (2:0), відіграв всі 90 хвилин, а в матчі проти «Ростова» вийшов лише на п'ять хвилин, замінивши в кінцівці зустрічі Юрія Ковтуна. У тому ж році відбувся дебют Ахмедова в Кубку Росії. 31 липня він провів 71 хвилину в протистоянні з липецьким «Металургом» (0:2).

Крім виступів на всеросійській арені, Камалутдінов в 2004 році зіграв за «Спартак» у чотирьох (два проти «Камен Інграда» (4:1) і (0:1) і два проти "Вільярреала" (1:0) і (2:2)) матчах на Кубок Інтертото. Голом відзначитися не вдалося, але в одній із зустрічей заробив попередження. «Спартаку» ж у тому турнірі не вдалося пробитися далі третього раунду.

Однак, незважаючи на свої досить непогані успіхи, вже в серпні того ж року, разом з Павлом Погребняком, Георгієм Ломая і Олександром Данішевський, Ахмедов покинув стан червоно-білих і перейшов до підмосковних «Хімки», які на той момент очолював колишній президент «Спартака» Андрій Червиченко.

Протягом трьох років, проведених у «Спартаку», Камалутдінов не переставав виступати за дублюючий склад. У загальній складності за другу команду він провів 63 матчі, забив 7 голів і заробив 17 жовтих карток.

«Хімкі» та «Факел»

Залишок сезону 2004 року Камалутдінов провів в підмосковних " Хімках », які на той момент грали в Першому дивізіоні. «Хімкам» в тому році не вдалося домогтися особливих успіхів у першості країни (клуб посів лише 5-е місце, хоча боровся за підвищення в класі), але в Кубку команда змогла пройти до фіналу, де у впертій боротьбі поступилася столичному ЦСКА з рахунком 0 : 1. Сам Ахмедов у фінальному матчі участі не брав, тому що на той час він вже виступав в іншій команді, у «Смолоскипі», де його досить успішно використовували на позиції півзахисника протягом усього 2005 року. Камалутдінов відіграв 21 матч за воронезький клуб. Для «Факела» той сезон склався досить невдало. Команда посіла лише 17 місце в Першому дивізіоні. Як виявилося пізніше, це був передостанній сезон клубу на професійному рівні. У 2006 «Факел» припинив своє існування. Замість нього було утворено дві нові команди: «Факел-Вороніж» і «ФСА».