n

«Ми підтримуємо будь-яку схему, яка призводить підлітків в снукер або пул. Вони є джерелом життєвої сили у грі. Я вітаю «Rileys» і Ронні з цим великим починанням ».

n
n

У 2003 році під впливом свого друга - відомого боксера Насіма Хамеда, серйозно цікавився ісламом, проте , не став його приймати. Цей момент описаний в його численних інтерв'ю та автобіографії. Проживає в Лондоні. У 2008 році Ронні розійшовся з Джо Ленглі, з якою перебував у цивільному шлюбі 8 років і має двох дітей: у лютому 2006 року вона народила йому дочку Лілі Джо, а 12 червня 2007 року - сина Ронні-молодшого. У Ронні також є ще одна дочка - Тейлор, яка живе окремо зі своєю матір'ю. У Ронні є рідна сестра - Даніель, яка на 4 роки молодшою ??від нього.

Ронні купив собі човен і з тих пір насолоджується альтернативним способом життя на воді, забувши про всі інші земних предметах розкоші, включаючи швидкісні автомобілі. Щоправда, телевізор і ноутбук увійшли до комплекту.

n
n

«Це відносно дешевий і заспокійливий вид відпочинку. Я можу відпочити, посидіти на повітрі, подивитися футбол, і все це без напруженого дорожнього руху, яке я не виношу ».

N
n
n
n

«У мене є машина, але я позбувся від багатьох предметів розкоші і повернувся до витоків. Напевно, я зійшов з розуму? У мене є будинок, а тепер ще й човен, і діти можуть залишатися зі мною тут скільки завгодно. Зараз я самотній батько і всю свою увагу приділяю дітям ».

n
n

Хворіє за футбольний клуб« Арсенал ».

Початок кар'єри

Свої видатні здібності в снукері О'Салліван виявив вже у ранньому віці. У 10 років на аматорському турнірі він зробив сенчурі-брейк - 117 очок, а в 13 років провів кліренс (тобто, «очистив» стіл - забив всі кулі) (142 очки). У 14 років Ронні став чемпіоном Великобританії серед юніорів. У віці 15 років зробив перший максимальний брейк на юніорському (аматорському) чемпіонаті Англії.

У 14-річному віці він вигравав призи на аматорських турнірах до GB ? 1000. Юнацька кар'єра Ронні почалася з того, що в 1991 році він дійшов до чвертьфіналу чемпіонату гравців до 19 років, але втратив свій перший титул чемпіона серед гравців не старше 16 років, програвши у півфіналі. У 1991 році виграв перший серйозний турнір - чемпіонат світу IBSF в категорії до 21 року. У 1992 році у фіналі Південного чемпіонату Англії серед любителів, одному з останніх, в якому Ронні брав участь як любителя, він програв Стівену Лі. У 16 років О'Салліван починає кар'єру професійного гравця в снукер.

Професійна кар'єра

Улітку 1992 Ронні приєднався до професіоналів і почав довгий кваліфікаційний процес. Він зробив одну з кращих безпрограшних серій, вигравши 38 матчів поспіль, і кваліфікувався в усі фінальні стадії рейтингових турнірів. У цьому сезоні, беручи участь у рейтингових турнірах, він один раз дійшов до чвертьфіналу і п'ять разів зупинявся на стадії 32 найсильніших. Йому вдалося повторити досягнення Стівена Хендрі - кваліфікуватися на чемпіонат світу в 17 років. І хоча там він програв у першому раунді Алану Макманус з рахунком 7:10, фахівці відзначили, що це був дуже хороший результат. Серед нерейтингових турнірів він виграв свій перший професійний титул Nescafe Extra Challenge, грав у півфіналі Humo Masters, як і в низькорейтингових Strachan Challenge, і закінчив свій дебютний сезон на 57-му рядку рейтингу. За цей сезон Ронні зробив 30 сенчурі-брейків.