Дженсон Олександр Лайонс Баттон: биография

Формула-1

В кінці 1999 року Баттон провів призові тести за McLaren в Сільверстоуні, а також тестував болід команди Prost. Вакантним було місце в команді Williams, у зв'язку з відходом Алессандро Дзанарді. Френк Вільямс організував змагання за це місце між Баттоном і пілотом Міжнародної Формули-3000 Бруно Жункейрой. Місце виграв Баттон, але про це він дізнався лише за п'ятнадцять хвилин до презентації боліда.

У першій гонці сезону, на Гран-прі Австралії, він міг заробити очки, але зійшов із-за відмови двигуна. Його найкраща кваліфікація сезону пройшла на автодромі Спа-Франкоршам, де він кваліфікувався третім і фінішував п'ятим. Він здійснював декілька помилок по ходу сезону, найпомітнішою з яких була в Монці. Коли машина безпеки залишила трасу, він, замість того, щоб пригальмувати (для того, щоб відпустити автомобіль безпеки), прискорився і врізався в захисний бар'єр. Він завершив сезон на восьмій позиції заліку пілотів і програв більш досвідченому напарникові Ральфу Шумахеру, який набрав 24 очки проти 12 в Баттона. До кінця сезону рівень виступів Баттона покращився, особливо на підсихає трасах в Хоккенхаймі і Індіанаполісі, а також на одній з найскладніших трас чемпіонату - Судзукі.

У 2001 незважаючи на контракт з Williams, Баттон став пілотом команди Benetton, яка була куплена концерном Renault. Сезон видався невиразним; незважаючи на обіцянки що болід буде конкурентоспроможним, він виявився повільним, а сам Баттон був розгромлений напарник Джанкарло Фізікелла. Кращим результатом британця стало п'яте місце на Гран-прі Німеччини, яке дало йому розчаровує сімнадцяте місце в особистому рахунку. Через такої прірви програшу перед напарником він отримав прізвисько «плейбой» від британської преси.

У 2002 Renault перейменувало Benetton в Renault F1. Хоча його напарник Ярно Труллі часто випереджав британця в кваліфікації, у Баттона був більш високий темп у перегонах. Він був близький до третього місця (і свого першого подіуму) на Гран-прі Малайзії, але на останньому колі його обігнав Міхаель Шумахер з-за проблем з підвіскою на боліді Renault британця, і в підсумку він фінішував четвертим. На Гран-прі Бразилії у Баттона було ще одне четверте місце і завершив сезон на сьомій позиції заліку пілотів, випередивши напарника на десять очок.

Для сезону-2003, керівник команди Renault Флавіо Бріаторе замінив Баттона на Фернандо Алонсо, який був тест-пілотом команди. Незважаючи на «величезні протести», Бріаторе заявив: «час покаже якщо я помиляюся.» У 2005 Алонсо став переможцем заліку пілотів з Renault, в той час як ще жодного разу не перемагав і був залучений у другій контрактний суперечку за два роки. ГазетаThe Timesпроцитувала такі слова Бріаторе: «Дженсон прекрасний пілот, але у нього занадто багато контрактів та інших відволікаючих від гонок речей."

Після відходу з Renault, на початку 2003 року Баттон приєднався до команди BAR, де він став напарником колишнього чемпіона світу - Жака Вільнева. З ходом сезону Дженсон додавав в кваліфікацій і в гонках. Кращим результатом сезону стало четверте місце в Австрії. Однак не обійшлося без проблем, він потрапив у важку аварію в ході суботньої сесії вільних заїздів в Монако, і через це йому довелося пропустити гонку і наступну тестову сесію в Монці. Але до кінця сезону стан речей покращився і на Гран-прі США, Баттон вперше лідирував в гонці. Він завершив цей рік дев'ятим, випередивши більш досвідченого напарника на одинадцять очок.